FRSLUBLIN.PL - LISTA STARTOWA IV LUBARTOWSKI PÓŁMARATON "BEZ GRANIC" - Lubartów - 2017-09-10

LISTA STARTOWA / START LIST IV LUBARTOWSKI PÓŁMARATON "BEZ GRANIC"
Lubartów - 2017-09-10

REJESTRACJA / REGISTRATION - IV LUBARTOWSKI PÓŁMARATON "BEZ GRANIC"

Zawodnicy z potwierdzona platnoscia
Confirmed payment participant
Numer
Bib
Nazwisko i imię
Surname, name
Rok urodzenia
Year of birth
Miejscowość
City
Klub
Team
Kraj
Country
151GRABOWSKI SEBASTIAN 1979LUBARTÓWENDORŚWINKIPolska
252JEŻ JAROSŁAW1978NIEMCEENDORŚWINKIPolska
353ULMA MIROSŁAW1978LUBARTÓWPolska
454WOSZCZAK LESZEK1981LUBYCZA KRÓLEWSKASAM SOBIEPolska
555IWANIUK-MROCZEK KATARZYNA1990LUBARTÓWBIEGUSIEM.PLPolska
656SIEDLACZEK ZBIGNIEW1957LUBLINSKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAMPolska
757LIPSKI WOJCIECH1987LUBARTÓWENDORŚWINKIPolska
858DELEŻUCH WOJCIECH1976NIEMCEOSP NIEMCEPolska
959SOCHA MARCIN1980LUBARTÓWWWW.LUBARTOWBIEGA.PLPolska
1060OGRODNICZUK JÓZEF1961WARSZAWAPolska
1161FURMANIK EWA1978ŚWIERŻE GMINA DOROHUSKKRASNYSTAW BIEGAPolska
1262PATRZYLAS-JANCZAK SYLWIA1978KAMIONKABIEGAMY RAZEMPolska
1363MACHAJ WOJCIECH 1979LUBARTÓWBIEGAMY RAZEMPolska
1464TRZCIŃSKA IWONA1969WARSZAWAPolska
1565TRZCIŃSKI MICHAŁ1997WARSZAWAPolska
1666SŁOMKA JACEK1988WÓLKA ROKICKAPolska
1767CZERWIŃSKI SEBASTIAN1973ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKPolska
1868KUDŁO AGNIESZKA1974LUBARTÓWPolska
1969CHLEBIO JAROSŁAW1975LUBLINPolska
2070DUDA EWELINA1987LUBARTÓWPolska
2171IWAN JACEK1988LUBARTÓWENDORŚWINKIPolska
2272PACUŁA MARIA1990LUBLINPolska
2373SZCZYGIEŁ PAWEŁ1979LUBARTÓWLUBARTÓW BIEGAPolska
2474MOSKALUK MIŁOSZ1982NOWODWÓR-PIASKIPolska
2575WRONOWSKI MARCIN1986LUBARTÓWTKD LUBARTÓWPolska
2676DEJNECKA MARTYNA1986LUBARTÓWPolska
2777DROZD JERZY1955LUBLINPolska
2878POŻAROWSZCZYK MAREK1987LUBARTÓWENDORŚWINKIPolska
2979SIERPIŃSKI RADOSŁAW1970LUBLINWOLNO ALE DO PRZODU !!Polska
3080DREWNIAK PAWEŁ1988ŚWIDNIKBDOW WBPolska
3181TKACZYK KRZYSZTOF1982BRZEŹNICA BYCHAWSKA1 BATALION ZMECHANIZOWANY CHEŁMPolska
3282OBROŚLIŃSKI KRZYSZTOF1982LUBARTÓWLUBARTÓWBIEGAPolska
3383WAŚKOWICZ KAMIL1996NOWA WOLAPolska
3484SZCZEPANIAK AGNIESZKA1978LUBARTÓWPolska
3585MARZEC BEATA1971KRAŚNIKPolska
3686MATUSXAK MARIUSZ1989LUBLINLUBELSKA GRUPA TRIATHLONUPolska
3787AUGUSTYNIAK ŁUKASZ1992JACKÓWBIEGAJĄCY ŚWIDNIKPolska
3888PAŁKA MAGDALENA1980URSZULINPOZYTYWNIE AKTYWNIPolska
3989KANTOR DAREK1968BODUSZYNLUBELSKIBIEGACZ.PLTEAM/RUN_HELPERSIPolska
4090WOLIŃSKI OSKAR1994LUBARTÓWPolska
4191KRAKOWIAK ELŻBIETA1969KOCKPolska
4292MISZTAL AGNIESZKA1977LUBARTÓWLUBELSKI BIEGACZPolska
4393ZARZECZNA OLGA1987LUBLINLUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWEPolska
4494KUCHARZYK GRZEGORZ1975LUBLINPolska
4595MITRUCZUK SŁAWOMIR1974LUBLINSAMI SWOIPolska
4696SZYMANIAK BARTOSZ1987WARSZAWAPolska
4797STACHYRA ANDRZEJ1968LUBLINLSBPolska


Zawodnicy bez potwierdzonej platnosci
Non - confirmed payment participant
Numer
Bib
Nazwisko i imię
Surname, name
Rok urodzenia
Year of birth
Miejscowość
City
Klub
Team
Kraj
Country
1 BARTOŃ SŁAWOMIR1973LUBARTÓWPolska
2 BEDNARCZYK TOMASZ1983FIRLEJFIRLEJOWSKIE KROKODYLEPolska
3 BORUCH IWONA1984RADOMTAEKWON-DO LUBARTÓWPolska
4 BORUCH MARIUSZ1986RADOMTAEKWON-DO LUBARTÓWPolska
5 DELEŻUCH WOJCIECH 1976NIEMCEOSP NIEMCEPolska
6 DUDZIK MAŁGORZATA1983KAMIONKABIEGAMY RAZEM K.I.L.????Polska
7 GAJEWSKI PAWEŁ1988LUBLINWOLNO ALE DO PRZODUPolska
8 GĄSZCZYK JOANNA1979LUBLINPolska
9 GÓRECKA ANNA1991KAZIMIERZ DOLNYPolska
10 GÓRNY ANDRZEJ1992SPICZYNANDRZEJ GÓRNYPolska
11 HIBNER DOMINIK1985LUBLINWOLNO ALE DO PRZODU !!Polska
12 JANKOWSKI RADOSŁAW1985LUBARTÓWPolska
13 JASIŃSKA ANNA1985ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIK/BIEGNĘ, ŻEBY BARTEKPolska
14 KOBIELARZ ADRIAN1985LUBLINLUBLIN BIEGAPolska
15 KOZAK MARCIN1979LUBARTÓWSAINT-GOBAIN SQUADPolska
16 KUZIOŁA MICHAŁ1985LUBARTÓWPolska
17 LITWINEK MAREK1980LUBARTÓWWW TEAMPolska
18 MACHAJ WOJCIECH 1979LUBARTÓWBIEGAMY RAZEMPolska
19 MACHAJ WOJCIECH 1979LUBARTÓWBIEGAMY RAZEMPolska
20 MAEZĘTA ANDRZEJ1965LUBARTÓWLUBARTÓWBIEGA.PLPolska
21 MALESA ARTUR1976PAŁECZNICA KOLONIAPolska
22 MAMEJ PIOTR1964LUBLINSKLEP BIEGACZA LUBLINPolska
23 MATCZUK KRZYSZTOF1967HANNAPolska
24 MATUSXAK MARIUSZ1989LUBLINLUBELSKA GRUPA TRIATHLONUPolska
25 MAZUREK PAWEŁ1980LUBLINNKS ZRYWPolska
26 OLESIEJUK ANTONI1954LUBARTOWMORSY LUBARTÓWPolska
27 PAŁKA MAGDALENA1980URSZULINPOZYTYWNIE AKTYWNIPolska
28 PAROL GRZEGORZ1985FIRLEJFIRLEJOWSKIE KROKODYLEPolska
29 PIETRZYK ZBIGNIEW1969KĘPA BORZECHOWSKABEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄPolska
30 PRAŻMO ROMAN1956SAMOKLĘSKIPolska
31 PSZCZOŁA IRENEUSZ 1981LUBLINLUBLIN BIEGAPolska
32 RYBAK KAROLINA1999LUBLINPolska
33 RYBAK KAROLINA1999LUBLINPolska
34 SAWOSZ MARTA1975WŁODAWACHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONUPolska
35 SOKALSKA-PIZUN ROKSANA1989ZAMOŚĆPolska
36 SZCZYGIEŁ TOMASZ1987PRZYPISÓWKAPolska
37 TARNOWSKI DAWID1987FIRLEJPolska
38 WALICKA EDYTA1981OTWOCKPolska
39 WARYCH JOANNA1980LUBLINLUBELSKA GRUPA TRIATHLONUPolska
40 WOSZCZAK LESZEK1981LUBYCZA KRÓLEWSKASAM SOBIEPolska
41 WÓJCIK PAWEŁ1974NOWA WÓLKAPolska
42 WRONA ANDRZEJ1959LUBLINTRICLTB LUBLINPolska
43 WYRWISZ DAMIAN1977LUBLINPolska
44 ŻMUDA PRZEMYSŁAW 1981TRZCINIECPolska