FRSLUBLIN.PL - LISTA UCZESTNIKÓW Półkolonie Wakacje na Sportowo 2020 - Lublin - 2020

LISTA UCZESTNIKÓW Półkolonie Wakacje na Sportowo 2020
Lublin - 2020

REJESTRACJA - Półkolonie Wakacje na Sportowo 2020

Turnus 1: 6 - 10 lipca 2020 r.: grupa młodsza – dzieci, które ukończyły pierwszą klasę szkoły podstawowej oraz w dniu rozpoczęcia turnusu nie ukończyły 10 lat (liczy się dzień urodzenia)
Lp. Nazwisko i imię Szkoła
1BANACHIEWICZ ANTONI
2BEREZECKI MARCEL SP 18, KLASA 2
3CHOŁOJCZYK NADIASZKOŁA PODSTAWOWA NR 7
4CHROMIEC WERONIKASP 33 KLASA 1
5FARIASZEWSKI SZYMONRODZINNA SZKOŁA {PODSTAWOWA LEON KLASA 2
6GAWDA ANTONI
7HUNEK NIKODEMSP 48
8JARECKA AGNIESZKASP SIÓSTR URSZULANEK W LUBLINIE
9KAJAK MAJASP 50 LUBLIN/ KLASA 3 A
10KALENIEC POLASZ PODST NR 1
11KAMIŃSKI FILIPSP18/2
12KAWCZYŃSKI NIKODEMSZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W LUBLINIE, KLASA 2 C
13KOŁTUNOWICZ ALEKSANDRASP NR 7 W LUBLINIE
14KOWALCZYK PATRYKSP 40 LUBLIN, KLASA 2
15ŁĄTKOWSKI KAROL SP 28/ 3
16NIEĆKO LENANSP SKRZYDŁA/ KLASA 2
17PAWŁAT NATALIAOSMUZ LUBLIN, KL.3A
18PAWŁOWSKI JAKUBSP 57 W LUBLINIE KLASA 2A
19PIWNICKI ADAMSP 16 LUBLIN
20PIWNICKI KRZYSZTOFSP 16 W LUBLINIE
21STAROBRAT ADAMKLASA 3D, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 IM. FRYDERY
22TOMCZYK DARIASP 33 W LUBLINIE 1 A
23WASZYNSKI FILIP
24WAWIÓRKO WOJCIECHSP 15 LUBLIN/3A
Turnus 2: 13 – 17 lipca 2020 r.: grupa starsza - dzieci, które w dniu rozpoczęcia turnusu ukończyły 10 lat oraz nie ukończyły 13 lat (liczy się dzień urodzenia)
Lp. Nazwisko i imię Szkoła
1BANACHIEWICZ ANIELA
2CHOLEWA MIKOŁAJ
3CZULUK MACIEJ
4FARIASZEWSKI MACIEJ
5FULARA PIOTR SP NR 38
6GOLBA ŁUKASZSP16 KLASA 5
7GRZECHNIK MIŁOSZSP, KLASA 5
8KISIEL MIKOŁAJSP44
9KOBUS JUSTYNA
10KUPCZAK ZOFIA
11LIPA MIKOŁAJ
12LUTOMSKI MATEUSZ
13MAZUREK GABRIELASZP NR 47 W LUBLINIE KL 5A
14MISKIEWICZ AMELIA
15MITUŁA MARCELLINASZKOŁA PODSTAWOWA NR 50
16OBRUSIEWICZ OLIWIER
17OLESZKIEWICZ MICHAŁ
18PAPLIŃSKI JAKUB
19SIEJAK MARTYNASP 4 LUBLIN/IV
20STEPANIUK ELIZASZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 IM. J.I.KRASZEWSKIEGO
21SZCZEPAN PIOTRSZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 LUBLIN
22SZTEJNBIS KAROLINASP NR 6 LUBLIN KL 4
23TATARA ŁUKASZZSO 4
24TRELA NATANIELSP NR 48, KLASA 5/6
25WACHOWICZ MILENASP 6
26WASZYŃSKA TOLA
27WÓJCIK GABRIELSP NR 47 W LUBLINIE/ V
28ZARZEKA MIŁOSZSP 50
Turnus 3: 20 - 24 lipca 2020 r.: grupa młodsza – dzieci, które ukończyły pierwszą klasę szkoły podstawowej oraz w dniu rozpoczęcia turnusu nie ukończyły 10 lat (liczy się dzień urodzenia)
Lp. Nazwisko i imię Szkoła
1BLAJERSKI ADAM
2BLAJERSKI OLAF
3BRZYSKI FILIP
4CEBULA JAKUBSP 6 LUBLIN,KLASA 3
5CEGŁOWSKI JAKUBSP NR 18 LUBLIN /KLASA II
6CHUDZIK SZYMONSPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KLONOWICA
7DYLEWSKA AMELIA
8FULARA ANITASP NR 38
9GRESZTA AGNIESZKASZKOŁA PODSTAWOWA NR 28 / KLASA I
10KLECZEK NIKODEMSP 51 W LUBLINIE
11KRUSZYŃSKI TYMOTEUSZSP 51 LUBLIN, KLASA 3
12ŁATAŚ-DĘGA ANTONISZKOŁA PODSTAWOWA NR 28 W LUBLINIE
13ŁUKASIK MARTYNASZKOŁA 58
14ŁUKASIK WOJCIECHSP NR. 50
15MAJ ZOFIASP 28
16MODRZEJEWSKA ZUZANNA
17NAGRODZKI MAKSYMILIANSZKOŁA PODSTAWOWA NR 28 W LUBLINIE
18OGORZAŁEK MIŁOSZ
19PIETRAK WIKTORIASP 50 W LUBLINIE
20PROŻOGO MIKOŁAJSZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 W LUBLNINIE, KL. II F
21SEBASTIANIUK JANSP NR 18 KLASA II
22STANKEVICH MIKHAILSP 43, 2D
23WYROSTKIEWICZ DAMIANSZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 W LUBLINIE, KL. 1
24ZIEMOLĄG ALICJASP 50
Turnus 4: 27 - 31 lipca 2020 r.: grupa starsza - dzieci, które w dniu rozpoczęcia turnusu ukończyły 10 lat oraz nie ukończyły 13 lat (liczy się dzień urodzenia)
Lp. Nazwisko i imię Szkoła
1BIERNACKI MACIEJSP 44 / 4KLASA
2CHLEBIK WERONIKASZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 W LUBLINIE
3DAROWSKA ZUZANNASP NR 22 LUBLIN KLASA VA
4FUS KRZYSZTOFSZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W LUBLINIE
5GACA MATEUSZ SP 16
6GANCARZ BARTOSZ
7GANCARZ SZYMON
8GODEK BARTEK
9GRESZTA PIOTRSP 28 KLASA III
10JABŁOŃSKI MACIEJSP51 KL4C
11KLEPACKI MAKSYMILIANSP NR 16
12KRET FILIP
13KRYSA IGNACY
14KRZYŻAK JAKUBSZKOŁA NR 50 LUBLIN KL 6
15LATOSIEWICZ GABRIELASP NR 28
16ŁYSIAK KAMILSP 16
17MAJCHRZAK SZYMONSP 6 LUBLIN
18MAJCHRZAK WERONIKASP 6 LUBLIN
19MIANOWANA MAŁGORZATA
20NUCKOWSKA ANTONINASZKOŁA URSZULANEK W LUBLINIE KL. 3
21OKAPA WIKTOR
22PUCHACZ TOMASZSP 4/4
23SOKÓŁ MATEUSZSP 16 KL.6
24WIŚNIEWSKI PIOTRSP NR 22 KL 5 A
25WITER FILIPSP 31
26WOJCIECHOWSKI IGOR SP 4
27ZBOROWSKI TOMASZSP NR 57 UL J. KOCHAWNOWSKIEGO KL. V
28ZIELIŃSKI PIOTR
Turnus 5: 3 - 7 sierpnia 2020 r.: grupa młodsza – dzieci, które ukończyły pierwszą klasę szkoły podstawowej oraz w dniu rozpoczęcia turnusu nie ukończyły 10 lat (liczy się dzień urodzenia)
Lp. Nazwisko i imię Szkoła
1BANASZEK MAJASP 51 W LUBLINIE
2BURZAK LENASP 15/ KLASA1
3CHLEBIK WOJCIECH SZKOŁA MUZYCZNA W LUBLINIE KLASA II
4DAJOS MATEUSZSP51
5DRABIK ALEKSANDERSP 22 KLASA 2C
6FLIS PATRYKSP28
7GOŁĘBIOWSKA GABRIELA
8GRABOWSKA_GRZESIUK NIKOLASP 28
9IZDEBSKI SZYMON SP 32 IIC
10JAROSIŃSKI JĘDRZEJ
11KALINOWSKA MARIA
12KOKOTOWSKI SZYMONSZKOŁA PODSTAWOWA NR 22, KLASA 2
13KOSMALA NINASP 31 W LUBLINIE
14KOZAK ALEKSANDRASSP KLONOWIC/I
15KRZYŻAK OSKAR
16KUNA KAMILA
17LALKA WERONIKASZKOŁA POSDTAWOWA NR 50 KLASA 3
18MATYSIK DOMINIKA
19NIEWĘGŁOWSKA MARTYNASP50
20OSTROGA JANSP 32 W LUBLINIE/ KLASA 2C
21RYSZKIEWICZ DAWID
22TYBUREK NADIASP 44
23WILMAN ANTONISZKOŁA PODSTAWOWA URSZULANEK W LUBLINIE,KLASA
24WOŚ KACPERSZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 1 KLASA
Turnus 6: 10 - 14 sierpnia 2020 r.: grupa starsza - dzieci, które w dniu rozpoczęcia turnusu ukończyły 10 lat oraz nie ukończyły 13 lat (liczy się dzień urodzenia)
Lp. Nazwisko i imię Szkoła
1BAŃKA SZYMON
2BASAJ MIŁOSZPALLOTYNI LUBLIN SZKOŁA PODSTAWOWA KL 6
3BIELECKA ANNASP 50 LUBLIN UL. ROZTOCZE
4BIELECKI FRANCISZEKSP50 LUBLIN UL. ROZTOCZE
5CHYŁA KAMIL
6FALKIEWICZ DAMIANSZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 UL PLAŻOWA 9
7GOLIAN WERONIKA
8GOŁĘBIOWSKA WIKTORIA
9GRABOWSKI IGORSZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
10GRAJPER ALEKSANDRASP 50 KL. 6
11HORSZCZARUK MATEUSZVA
12JANKOWSKI DOMINIKSP 4
13KOŁODZIEJCZYK ALEKSANDRA SP 22
14KONDRASIUK IGNACYSP 27
15KONDRASIUK WITOLDSP 26
16KRAKOWIECKI ANTEK SP NR 38
17KUNA KINGA
18LECHMAN GABRIELASP22
19MARCINKOWSKI ARKADIUSZSZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 / KLASA IV
20MARUSZAK TYMON ADAM SP 38
21ROVENKO MYKOLA
22SAJKIEWICZ PATRYK
23SKOMRA ZUZANNA
24STAWNICKA WIKTORIASP NR 23 W LUBLINIE
25SZKODA MICHALINA
26SZYMANIAK LENASP7 KL. 4
27WOŚ NATALIA
28WRÓBLEWSKI ANTONISZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. WINCENTEGO PALLOTTI
29WYSOKINSKI IGORSZKOŁA PODSTAWOWA
Turnus 7: 17 - 21 sierpnia 2020 r.: grupa młodsza – dzieci, które ukończyły pierwszą klasę szkoły podstawowej oraz w dniu rozpoczęcia turnusu nie ukończyły 10 lat (liczy się dzień urodzenia)
Lp. Nazwisko i imię Szkoła
1BŁASZCZAK BARTOSZ
2BOJANKOWSKI DOMINIKSP43 IIID
3BOJANKOWSKI KRZYSZTOF
4BRZÓZKA MARIASP 52 KL. 1A
5BYSTRZYCKA JULIA
6CZULUK MICHAŁ
7GRABOWSKA IGASZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
8KOŁODZIEJEK MICHAŁII
9KONOPKA MICHAŁSZKOŁA PODSTAWOWA NR 6
10KOWAL MATEUSZ
11KRYSA WOJCIECH[PALLOTI W LUBLIINIE
12MICHAJLOWA-CZULUK MARTASP 28
13PIEKUTOWSKI TOMASZSZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR URSZULANEK W LUBLINI
14PODSIADŁY FILIPSP 51, KLASA II
15SKROBACZ MARCINSZ.P. NR 50 LUBLIN, KLASA 2C
16SMUTEK JUSTYNASP22, KLASA 2C
17STRZYŻEWSKA ADA
18STRZYŻEWSKA LUIZA
19SUSZEK MICHALINASP 40, KL. 2
20SZEJGIEC ADAMSZKOŁA PODSTAWOWA NR 50, KLASA 2
21ŚLĄZAK MAGDALENASZKOŁA PODSTAWOWA NR 28 KLASA 1A
22WILKOŁAZKA KLARA
23WOJCIECHOWSKA MAJA
24WRÓBLEWSKA ZOFIASP PALLOTTI / 2
Turnus 8: 24 - 28 sierpnia 2020 r.: grupa starsza - dzieci, które w dniu rozpoczęcia turnusu ukończyły 10 lat oraz nie ukończyły 13 lat (liczy się dzień urodzenia)
Lp. Nazwisko i imię Szkoła
1BLICHARZ GABRIELA
2DOMARADZKA WIKTORIASP NR 51 W LUBLINIE, KLASA VI
3DOMARADZKI FRYDERYKSP NR 51 W LUBLINIE, KLASA V
4FLIS NATALIASP 28
5GAGOŚ MAGDALENA
6GRZADKA PAWELSP6/6
7GRZADKA PIOTRSP6/5
8GRZYWACZEWSKA EWASZKOŁA PODSTAWOWA NR 30 LUBLIN, KLASA V
9JUREK KAMIL
10KRZYWICKA IGA
11LIPIEC MARCELINA SP. NR 14 W LUBLINIE, KLASA 4C
12LIPIEC MIŁOSZSZKOŁA PODSTAWOWA NR14
13MARCINEK KUBASP 10 LUBLIN KL. V
14MAZUR TYMOTEUSZSP31
15MIŁOSZEWICZ WIKTORIASP 40
16MITURA PATRYCJA
17MOŁDACH SZYMON
18PROKOP ANTONINA
19PROKOP IGNACY SZKOŁA PODSTAWOWA NR 28
20PRZEZDZIAK RAFAŁSZKOŁA U PALLOTTYNÓW
21SOCHACZEWSKA WIKTOR
22TRYNDOCH FRANCISZEK
23TRYNDOCH MARIA
24WARYCH STANISŁAWSP 50 / KLASA 6
25WILKOŁASKA IWONA
26WIŚNIECKI OSKARZS12 W LUBLINIE
27WOZNIAK PATRYCJA
28ŻÓRAWSKI SZYMON