FRSLUBLIN.PL - LISTA UCZESTNIKÓW Półkolonie Wakacje na Sportowo 2021 - Lublin - 2021

LISTA UCZESTNIKÓW Półkolonie Wakacje na Sportowo 2021
Lublin - 2021

REJESTRACJA - Półkolonie Wakacje na Sportowo 2021

Turnus 1: 5 – 9 lipca 2021r.
Lp. Nazwisko i imię Szkoła
1ALBIŃSKI MICHAŁSP57/KLASA 2A
2BANACHIEWICZ ANIELASP 50/KL 6
3BANACHIEWICZ ANTONISP 50/KL 4
4BANACHIEWICZ LUDWIKSP 50/KL 1
5BANASZEK MAJASP 51 LUBLIN
6BOGUSZ ADRIANSP 10
7BUDZYŃSKA ŁUCJA
8BURZAK LENASP 15, KLASA II
9CEBULAK NINASP18/2A
10CHECHLIŃSKI MICHAŁ
11CISZ ALANSP 23
12DAJOS MATEUSZSP 51 2D
13FALANDYSZ FILIPSP 14
14FALANDYSZ TYMONSZ.P 14 KL 6
15FARIASZDEWSKI SZYMONLEON/KLASA 4
16GABRYSIAK LENASP 2 / KL 3
17GARBACIAK NATAN
18GLASZCZKA ADAMSP 30/ KL 2
19GŁOWACKI JULIANNIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALBERTA EI
20KALINOWSKA MARIASP 44
21KAWCZYŃSKI NIKODEMSZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA KOCHANOWSKIEG
22KIERUZALSKA ZUZANNA
23KOŁODZIEJEK MICHAŁSP NR 50
24KOŁODZIEJEK ZUZANNASP NR 50
25KOSMALA NINASP 31 W LUBLINIE KLASA 3
26KRÓL ROZALIASP NR 27 LUBLIN, KLASA 3
27KULIKOWSKA JAGODASP 57 KLASA 2
28KULIKOWSKA ZOSIASP 57 KLASA 1
29KURYŁOWICZ JAN SP URSZULANKI/KLASA 3
30LENARCIAK ALEKSANDRASZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 W LUBLINIE
31LIPA MIKOŁAJSZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 W LUBLINIE, KL.VC
32ŁUBIANKA WIKTORZESPÓŁ SZKÓŁ NR 12 W LUBLINIE/1B
33MACHULAK MAJASP NR 16 W LUBLINIE, KLASA 1
34MISKIEWICZ AMELIA
35MROCZEK JULIA
36PARZYMIES WIKTORSZKOŁA PODSTAWOWA NE 30, KLASA 1
37PATERAK KAROLINA USA 5
38PATERAK LUKASZUSA 3
39PAWELEC JAN
40PIESIAK TOMASZ
41PIESIAK WOJTEK
42PIWOWARSKI EMILZS12
43PIWOWARSKI ERYKZS12
44PYRA KACPERSZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 W LUBLINIE KLASA 2A
45RUSINEK WITOLD
46SADOWSKI JULIAN
47SAWKA STANISŁAW
48SENDROWICZ KAJASP 40/ KL 5
49SKROBACZ MARCIN
50SOKÓŁ KAROL
51STEC POLASP 40/ KL 1
52SUTRYK OLAFSP NR 51 LUBLIN - KLASA 2B
53SZALAJEWSKI FRANCISZEKSP URSZULANKI/KLASA 3
54SZEJGIEC ADAM
55SZEJGIEC NATALIASP 50
56SZEWCZYK STANISŁAW SP URSZULANEK/KLASA 3
57TYNIEC ALEKSANDERSZKOŁA PODSTAWOWA NUMER 2 /2A
58WACH FRANCISZEKSZKOŁA PODSTAWOWA NR 39, KLASA 2
59WOJCIECHOWSKI MIŁOSZ
60ZARZEKA MIŁOSZSP 50 /V
Turnus 2: 12 – 16 lipca 2021r.
Lp. Nazwisko i imię Szkoła
1BOJKO FILIP SP NR 27 W LUBLINIE, KLASA 3A
2BUDZYŃSKA AGATASP 19, KL 1B
3CHATAŁA JOANNASP3 LUBLIN UL. BALLADYNY 22 KLASA 6
4CHROMIEC WERONIKASP 33
5CZAJKA KRYSTIAN
6CZAPCZYŃSKA GABRIELASZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR URSZULANEK UR 1B
7CZARNECKI JĘDRZEJSP NR 24 KL. VI
8DAŚKO RAFAŁ
9DOLECKI WIKTOR
10DUDA FILIPSP 28 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W LUBLINIE
11FISZ JULIASP58/III C
12GAŁĄZKA OLIWIA
13GONTARZ PIOTR SP PALLOTI W LUBLINIE KLASA 6
14GRESZTA AGNIESZKASZKOŁA PODSTAWOWA NR 28 / KLASA II
15GRESZTA PIOTRSP 28 KLASA IV
16JANKOWSKI DOMINIKSZKOŁA PODSTAWOWA NR 44/KLASA 6
17JANOWSKI DOMINIKSZKOŁA PODSTAWOWA NR5 KLASA 1
18JANOWSKI EMILSZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 KLASA 3
19KALENIEC POLASZ PODST NR 1 KL 2 B
20KAŁASKA HANNA
21KAŁASKA MAGDALENASP3 LUBLIN KLASA 4 C
22KISIEL MIKOŁAJSZKOŁA PODSTAWOWA NR 44/KLASA 6
23KOŁKOWSKA KAROLINASP 3 KLASA IVC
24KOWALSKI KAZIMIERZSP 16 W LUBLINIE
25LEWICKA HANNAS.P NR.29 W LUBLINIE 4C
26LIPOWY DOMINIKSP1 KLASA 2B
27LISOWSKA EMILIASZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 W LUBLINIE
28LITWIN KAROLSP 16 LUBLIN
29MALISZEWSKA MAJA
30MARTYNA ADAM
31MAZUREK GABRIELA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 IM. J.I. KRASZEWSKIEG
32MOSKAL NATALIASZKOLA PODSTAWOWA NR 5
33NAGENGAST FILIPSP.45
34NAGRODZKI MAKSYMILIANSZKOŁA PODSTAWOWA NR 28 W LUBLINIE KL 4D
35NASTAJ JANSZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 W LUBLINIE, KLASA IA
36NIEMCZUK ALICJASP NR 51 W LUBLINIE
37OLSZEWSKA LENA
38OLSZEWSKI LEON
39PAWŁOWSKI MATEUSZSP 25
40PAWŁOWSKI MIKOŁAJSP 25
41PIASECKA JULIASP 16
42PIASECKI JAKUBSP NR 16 W LUBLINIE
43PIASECKI STANISŁAWSP 16 W LUBLINIE/ 1C
44RYBKA ADAMSP NR 44 KL. IIC
45RYBKA MARTYNA SP NR 44 KL. VI E
46SAWICKA WIKTORIASP40, 1A
47SAWICKI JAKUBSP40, 1A
48SIEŃCZYK LENASIÓSTR URSZULANEK W LUBLINIE
49SKOREK ALEKSANDRASP16, KLASA 1E
50SKOREK ANNASP16, KLASA 3E
51SZAFRANEK MAKSYMILIAN
52TOBOLSZEWSKI JAKUBSP 25
53TOMCZYK DARIASP 31 W LUBLINIE
54TUREK NIKODEMSP NR 14 KLASA 1E
55WIERZCHOWSKI ADAMSP 23
56ZAWADA ANTONISP W MOTYCZU
57ZDUN ALEKSANDRASZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 W LUBLINIE
58ZDUN MARCINSZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 W LUBLINIE KL. 6E
59ZDUNIAK LENA
60ŻURAWSKI ADAM SP 27
Turnus 3: 19 – 23 lipca 2021r
Lp. Nazwisko i imię Szkoła
1BORYCA ANTONISP 14 / KL 1
2CHMIELEWSKI TOMASZSP 21 LUBLIN, KL. IC
3CZULUK MICHAŁA
4DEPA MAJA
5DUDA JULIA
6DUDZIAK ALEKSANDRA
7FLEJMER OLIWIA
8GANCARZ BARTOSZSP 1 KLASA 6
9GANCARZ SZYMONSP1 LUBLIN KL. 6B
10GARDYNIK JAKUBSZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 KL.3E
11GLIBOWSKI ALANSZKOŁA PODSTAWOWA NR 30 W LUBLINIE
12GOLBA ŁUKASZSP16 W LUBLINIE
13GRABOWSKA-GRZESIUK NIKOLASP 28
14HORBOWSKI-ZARANEK PIOTRSP SIÓSTR URSZULANEK UR W LUBLINIE, KL.IV
15JASTRZĘBSKI ADAM
16JURAK ZOFIASP NR 16, KL. 1C
17KLECZEK NIKODEMSZKOŁA PODSTAWOWA 58 W LUBLINIE KLASA 3
18KŁONICA JULIASP 28 LUBLIN , KL VI
19KŁONICA NATALIA
20KOKOTOWSKI SZYMONSZKOŁA PODSTAWOWA NR 22
21KOWALCZYK PATRYKSP 40 LUBLIN KLASA 3
22KOZAK ALEKSANDRA KLONOWIC/ KL. 2
23KRÓL ALEKSANDER HUBERTSP57/2
24KRUSZYŃSKI TYMOTEUSZSP 51 LUBLIN, KLASA 4
25KRYSA WOJCIECHPALLOTYNI LUBLIN PODSTAWOWA
26KUKIER TYMONSZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 W LUBLINIE
27LATOSIEWICZ GABRIELASP 28 / KL 4
28LEWCZYK-SPRAWKA IGORSZ P NR 57 W LUBLINIE/ KL.IIA
29LIGĘZA GABRIELASP 28 W LUBLINIE
30ŁUKASIK MARTYNASZKOŁA NR 58
31ŁUKASIK WOJCIECHSP58 W LUBLINIE KLASA 3C
32MAJ ZOFIASZKOLA NR.58, UL. BERYLOWA LUBLIN
33MAJCHEREK ALEKSANDERSP 30 LUBLIN, KLASA III
34MĄCIK FILIPSZKOŁA PODSTAWOWA NR 22 W LUBLINIE
35MIŁOSZEWICZ WIKTORIASZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 IM. LUBELSKIEGO LIPCA
36MISZTAL NATALIASZKOŁA PODSTAWOWA NR 58, KLASA 1
37MURAT ADAM
38OGORZAŁEK MIŁOSZSP 30
39PALAK KRZYSZTOFSZKOLA PODSTAWOWA NR 16 KL IA UL ELEKTRYCZNA
40PASTWA LEONSP 4/KLASA 1
41PIETRAK WIKTORIA3B
42PIOTROWSKI FILIPSP 38 KL. 4
43PODGÓRSKA ANNASZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
44PODGÓRSKA MAGDALENASZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
45PROŻOGO MIKOŁAJ SP16 W LUBLINIE
46PRUS JANSZKOŁA PODSTAWOWA 30 W LUBLINIE , KL.1
47RACZYŃSKI WOJCIECH
48RAKOWSKI GUSTAWSP6,4
49ROGALA MICHAŁSZKŁOA PODSTAWOWA NR 42 W LUBLINIE/ 4B
50RYSZKIEWICZ DAWIDSP 5, KLASA III
51SAPKO JAN SP 16 IMIENIA FRYDERYKA CHOPINA
52SIASTAŁA TOMASZSZKOŁA PODSTAWOWA NR 58
53SZAŁAPAJ LENASZKOŁA PODSTAWOWA NR 28/KLASA 3C
54SZELESZCZUK PAWEŁSP NR 57 W LUBLINIE/KL.2B
55SZELESZCZUK WOJCIECH SP URSZULANEK/KLASA 1
56SZYSIAK MIŁOSZ SP NR 57 W LUBLINIE
57TRAWIŃSKA OLIWIASP 7 KLASA 4B
58TRAWIŃSKI FILIPSP7 IM. JANA TWARDOWSKIEGO 2A
59WOŚ KACPERSZKOŁA PODSTAWOWA 50 W LUBLINIE , 1 C
60ZAMIEJSKI FRANCISZEKSP 18/ 1A
Turnus 4: 26 – 30 lipca 2021r.
Lp. Nazwisko i imię Szkoła
1ANDRUSZKIEWICZ OLGASZKOŁA PODSTAWOWA NR 45 / 1 KLASA
2ARASZKIEWICZ GABRIELSP 50 KL.3 E
3BIS ALEKSANDERSP 30 W LUBLINIE, KLASA 6
4BIS PATRYKSP30 IM KROLA KAZIMIERZA WIELKIEGO KLASA 2
5CEBULA JAKUBSP6 LUBLIN KLASA 4
6CHOLEWA JULIAMUZYCZNA, KLASA 5
7CHRZEŚĆJAN GABRIELASZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W LUBLINIE, KL. IIA
8CHUDZIK SZYMONS.P.S. IM. F. S. KLONOWICA W LUBLINIE
9CZARNECKI TYMOTEUSZ
10DELMANOWICZ BARTOSZDO 22 LUBLIN
11DELMANOWICZ MATEUSZSP 22 LUBLIN KLASA 1
12GONTARCZYK KAMILSP21
13GRZYWACZEWSKA LILIANASP 52 IM. M. KONOPNICKIEJ
14HORSZCZARUK MAJASP45
15HORSZCZARUK MATEUSZSP 45 LUBLIN / KLASA 6A
16JASZCZEWSKI MATEUSZ
17JUŚCIŃSKA JULIA
18JUŚCIŃSKI KRZYSZTOF
19KAMIŃSKA HANNASP 18 LUBLIN
20KAMIŃSKI FILIPSP 18 LUBLIN
21KIJORA JAN
22KIJORA STANISŁAW
23KLIN ANTONISP 51 KL3
24KUBASIK RÓŻAKATOLICKA SP IM. KRÓLOWEJ JADWIGI KL.1
25KUBASIK TOBIASZSP4 KL.3A
26KWAŚNIAK OKTAWIANSP NR 38 LUBLIN, KLASA 2
27LENARTOWICZ JULIASP 51 W LUBLINIE
28MALEK MIESZKOSP 51
29MATYSEK AGATA SP 18
30NIEPOGODA GABRIELA18 W LUBLINIE
31NIEWĘGŁOWSKI GRZEGORZSP 42
32NUCKOWSKA ANTONINASZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR URSZULANEK W LUBLINI
33OSTAPOWICZ JAKUBSP 57 W LUBLINIE/KL. 4B
34PIETRAK KONRADPODSTAWOWA NR 51 W LUBLINIE, KLASA 2
35PIETRZAKOWSKA ZUZANNA
36PŁECHA HANNA
37PRZEŻDZIAK RAFAŁ
38RACHAŃSKI BŁAŻEJ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 LUBLIN KLASA II
39RÓŻYK ALEKSANDRASP 31
40SUTRYK OLAFSP 51
41SZELESZCZUK PIOTRSP NR 57 W LUBLINIE/KL.4B
42SZEWCZYK ALEKSANDERSP 21 LUBLIN
43TRĘBACZEWSKI BARTŁOMIEJSP 30 LUBLIN
44USAREK GABRIELASP 40 LUBLIN ID
45USAREK MAJASZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 LUBLIN
46WASILJEW MATEUSZSPOŁECZNA SP IM KLONOWICA KL 2
47WASZCZUK MICHAŁSP 22 KLASA 2A
48WAWIÓRKO WOJCIECH
49WINIARSKI TOBIASZSP 40/ 1B
50WIŚNIECKI OSKARSP 14
51WIŚNIEWSKI PIOTR
52WITER FILIP
53WOJNOWSKA ZUZANNASP 14 W LUBLINIE
54WRÓBLEWSKA ZOFIASZKOŁA PODSTAWOWA IM ŚW WINCENTEGO PALLOTTIEG
55WYRWISZ ŁUKASZSZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. A. MICKIEWICZA
56ZAN AMELIAMUZYCZNA KLASA 5
57ZDROJEWSKI ADAMSP 21 W LUBLINIE, KL. 2
58ZIELIŃSKI FRANCISZEKDO IM. KLONOWICA KLASA 2
59ZWOLSKA WERONIKA
60ŻÓRAWSKI SZYMON
Turnus 5: 2 – 6 sierpnia 2021r.
Lp. Nazwisko i imię Szkoła
1ANTOSZEK HANNASZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 W LUBLINIE, KLASA 1
2BARTNICKI ADAMSP 14 W LUBLINIE, KLASA 3C
3BARTNICKI KAMILSP 14 W LUBLINIE, KLASA 1A
4BLONKA ALEKSANDERSZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI
5BŁSZCZAK BARTOSZSP 57, KLASA 3
6BURDAL WIKTORSP NR 7 W LUBLINIE
7CHMURA SZYMONSP 1 / KL 1
8CZUBA ANNASZKOŁA PODSTAWOWA NR 46 W LUBLINIE/ 2
9CZUBA MACIEJSZKOŁA PODSTAWOWA NR 46 W LUBLINIE / 5
10CZUK KATARZYNASP18
11DROZD MARCEL
12GAJOWIAK KACPERSP.22 IM BOLESŁAWA PRUSA W LUBLINIE
13GRUSIEWICZ LILIANA SP URSZULANKI/KLASA 4
14HOJDA KRZYSZTOFSP 16
15HOJDA ZOFIASP 16
16IWANICKA ZUZANNA
17JABŁOŃSKI MACIEJSP 51 KL 5
18JABŁOŃSKI SZYMON SP 51 KL. 2
19JARGIŁO MATEUSZSP3 KLASA IIB
20KOŁKOWSKI JAKUBSP 3 KLASA IIB
21KOPIŃSKA KATARZYNASP52 IM. M.KONOPNICKIEJ W LUBLINIE
22KORYBSKI FRANCISZEK JAN SZKOŁA PODSATAWOWA SIÓSTR URSZULANEK UR, KLAS
23KORZAN LIWIAZESPÓŁ SZKÓŁ NR 12 / KLASA 1
24KORZAN MIŁOSZZESPÓŁ SZKÓŁ NR 12 / KLASA 1
25KOWALCZYK ZUZANNA SP NR 3 KLASA 2A
26KUCHNO JANSZ. P. NR 21 KL IVC
27KUCHNO MATEUSZSZ. P. NR 21 KL IIIA
28LATO JULIA
29LENART MICHALINASP URSZULANEK/KLASA 4
30MAŁOCHA ALICJASZ.P. NR 27 , KL. III
31MAŃKA JULIA KATARZYNASP57 KLASA 2A
32OBRUSIEWICZ OLIVIERSPSUUR KLASA 4B
33PAWELCZAK ANNA SP URSZULANEK/KL 4
34PAWŁOWSKI JAKUBSP 57/3A
35PELCZAR FRANCISZEK
36POLESZAK MARTYNA
37POMYKALSKA ALEKSANDRA SP18/II KLASA
38POŻAROWSKA PAULINASP 28/ KL 4
39PRYSZCZEPA WOJCIECHSP IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W LUBLINIE KLASA 3
40ROZDZIALIK JÓZEFSP 6
41SOKOŁOWSKA NATASZAMMSP "PADEREWSKI" W LUBLINIE, KLASA I
42SPRYSZAK ANTONI SZKOŁA MUZYNCZA/KL. 4
43SPRYSZAK MATEUSZSZKOŁA MUZYCZNA/LA 2
44STRZYŻEWSKA ADAKLASA 2 SZKOLA 58
45STRZYŻEWSKA LUIZA3 SZKOŁA 58 BERYLOWA
46ŚWIĄTEK ALICJAOSM W LUBLINIE, KLASA 1A
47ŚWIĄTEK JAN OSM W LUBLINIE, KLASA 1A
48TALAROWSKA GABRIELA
49TOKARCZYK ANNA SP NR 21/KL 1
50TOKARCZYK MACIEJSP NR 21/ KL 4
51TOMASIAK HANNASP57
52TRELA NATANIELSP NR 48 / KLASA 6
53TRUTY JULIA PALLOTYNI
54WALENCIK ALEKSANDER
55WASZYŃSKI FILIP TRAUGUTTA NR 6 LUBLIN
56WILMAN ANTONISZKOŁA PODSTAWOWA URSZULANKI,2A
57WOWNYSZ ADAMSZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI
58WÓJCIK NATALIASP 18 LUBLIN KLASA 2
59WÓJCIK NIKODEMSZKOŁA PODSTAWOWA NR.22 KLASA 3
60ZYCH ALEKSANDRASP 42, LUBLIN, KLASA 3A
Turnus 6: 9 – 13 sierpnia 2021r.
Lp. Nazwisko i imię Szkoła
1BARANOWSKI PAWEŁ
2BRZEZIAŃSKI FABIANSZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 W LUBLINIE - KLASA 1C
3BRZÓZKA MARIASP 52
4CHAŁAJ MIŁOSZKATOLICKA SZKOŁA PODST.IM. ŚW. JADWIGI/KL. 1
5CHĘĆ KAROLSP NR. 50 W LUBLINIE, KLASA 1 "D"
6CIASTOCH KSAWERY NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SKRZYDŁA W LUB
7FERDYN KAROL
8FORNAL HANNASZKOŁA PODSTAWOWA NR 28 W LUBLINIE, KLASA 1 A
9FORNALEWSKI WIKTOR
10FURLEPA JAKUBSP 5 LUBLIN, KLASA DRUGA
11GONTARZ GUSTAWSZKOŁA MUZYCZNA I I II ST IM.K.LIPIŃSKIEGO
12IZDEBSKI SZYMON
13JÓŹWIAK KACPERSP 3
14KMIEĆ WOJCIECHSP SKRZYDŁA W LUBLINIE
15KOWALEWSKA ALASP 38/ KL 2
16KOWALEWSKI FILIPSP 38/ KL 5
17KOWALSKI SYMON SZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 / KLASA 2C
18KRAKOWIECKI ANTEKSP 38/ KL 5
19KRZYSIAK MICHAŁSZKOŁA PODSTAWOWA IM. ORLĄT LWOWSKICH W LUBLI
20KRZYŻAK OSKARSZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 2C
21KUCHTA ANTONISP 50, KLASA 3
22KURSOVA VIERONIKASZKOLA PODSTAWOWA NR 5 KLASA2D
23LIPKO MAŁGORZATASP 7 W LUBLINIE KLASA 1
24ŁOZICKI PIOTRSP 51
25MAGOŚ KAROLINASZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 W LUBLINIE, KLASA 1A
26MATYSIK DOMINIKASZKOŁA PADEREWSKI KLASA 5C
27MAZUR IGNACYSP NR 38 W LUBLINIE
28MAZUR KAROL58 W LUBLINIE, KLASA PIERWSZA
29MAZUR TYMONSP 38/ KL 5
30MISZTAL ALAN SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 W LUBLINIE, KLASA 1A
31MISZTAL MILASZKOŁA PODSTAWOWA NR 14/KLASA 1A
32MITUŁA MARCELINASZKOŁA PODSTAWOWA NR 50
33MITURA PATRYCJASP 42 LUBLIN
34MURAWSKI ALEKSANDER SP 38
35MURAWSKI STANISŁAW
36MUŻACZ MAJASP 58 KLASA 4
37NIKODEM IGNACYSP 58
38OSTROGA JANSP 32 W LUBLINIE/ KLASA 3C
39PILIPCZAK ALEKSANDRASP16 LUBLIN, KL. 4D
40PISKAŁA HELENA
41PRAŻMO MAURYCYOSM MUZYK
42ROVENKO MYKOLA
43ROZDZIALIK JANSP 6
44SARZYŃSKA MARCELINA SP 15
45SOLAN MAŁGORZATASP48, KLASA1
46SOWA JOANNASZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 KLASA 4A
47STASZYC PIOTRSZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 KL 3F
48SUSZEK JULIASP 28 KLASA 5
49SUSZEK MICHALINASP 40, KL.3
50SZTEJNBIS KAROLINASP NR 6 LUBLIN KL 5
51SZYMAJDA MICHAŁ SP3 W LUBLINIE, KLASA 1
52ŚWIECH ZUZANNA3
53WASZYŃSKA TOLA
54WEŁDYCZ JAKUBSP 58
55WIKTOROWICZ ZUZANNASZKOŁA PODSTAWOWA NR 58/ KLASA 1
56WOŹNIAK PATRYCJA
57WOŹNICA MAJASP NR 42 W LUBLINIE, KL. 1B
58WOŹNICA MARTYNASP NR 42 W LUBLINIE, KL. 1B
59WÓJTOWICZ AMELIASP 3
60WÓJTOWICZ NATALIASP 3
Turnus 7: 16 – 20 sierpnia 2021r.
Lp. Nazwisko i imię Szkoła
1ADAMEK ADRIANSP 30 LUBLIN KLASA 2
2ADAMEK BARTŁOMIEJSP 30 LUBLIN
3AMBRYSZEWSKA EMILIA
4BIELECKA ANIASP 50 LUBLIN UL. ROZTOCZE
5BLICHARZ GABRIELA
6BORKOWSKA ANIELA
7BORKOWSKI KAJETAN
8BUDZYŃSKI MIKOŁAJSZKOŁA PODSTAWOWA 51 KOŃCZY 3D
9CHOŁOTA BARTOSZ SP 18 W LUBLINIE KLASA I
10CIEŚLAK IWOSP32 W LUBLINIE / 6E
11CWENK ADAMSP 58 W LUBLINIE KLASA 6 B
12CZERWIŃSKA ANNASP 57 IM. J. KOCHANOWSKIEGO KL.2B
13CZERWIŃSKI JULIANSP 57/ KL 5
14FLIS NATALIASP28
15FLIS PATRYKSP28
16GAWDA ANTONI
17GRABARCZYK AGATASP 51
18GRABARCZYK JULIASP 51
19GRABOWSKA IGASZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
20GRABOWSKI IGORSZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
21GUSHCHAK KOSTIANTYNSP NR 43 LUBLIN / KLASA 2B
22GUZ KAMIL
23GUZ NATALIASZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 W LUBLINIE / KLASA 1C
24JANOCIŃSKI ANTONI
25KAMECKI MATEUSZ
26KAWĘCKA NINASP 58
27KMIEĆ BARTOSZSP SKRZYDŁA W LUBLINIE
28KOŁODZIEJCZYK ALEKSANDRA SP 22 W LUBLINIE, 5 KLASA
29KOSIOR ALICJAZS 12 UL. SŁAWINKOWSKA 16 LUBLIN/ 2KLASA
30KOWALIK EMILIASZP NR 12 LUBLIN/ KL. 2C
31KRAMARZ ADAM3 ZSZNR12
32KRAMARZ JULIASZKOŁA PODSTAWOWA NR.14
33KRÓL MICHAŁ
34KUZIOŁA MAJASZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 LUBLIN KL. 4C
35LECHMAN GABRIELASP 22 W LUBLINIE
36LESKO ALEKSANDER
37ŁUKASZUK LENASP 44
38MAŁYSZA MICHALINA
39MISZTAL FRANCISZEK
40NALEWAJEK ALICJASP NR 5 LUBLIN KL. 3B
41NALEWAJEK FRANCISZEK
42NALEWAJEK JAN
43PAPIERZ ALICJASZKOŁA PODSTAWOWA NR 14. KLASA 1F
44PASZKO MAŁGORZATASP NR 58 W LUBLINIE, KL.1C
45PELCZAR FRANCISZEK
46PIETROŃ ZUZANNASP23 1A
47POLSKA JULIASP 57
48PONIKOWSKI SZYMONZS12 LUBLIN
49RECHULICZ WIKTOR
50SKOWRON KACPER
51SOKOŁOWSKI BARTŁOMIEJ SP 32/ KLASA 6
52TURSKI SZYMONSP 14 LUBLIN KL.VI
53WACHOWICZ MELANIASZP NR 57, KLASA 2 B
54WASILEWSKI BARTOSZSZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 W LUBLINIE KLASA 3
55WAWRUCH LENA
56WILKOŁASKA IWONASZKOŁA PODSTAWOWA NR 28
57WILKOŁASKA KLARASZKOŁA PODSTAWOWA NR 28
58WIŚNIEWSKI JEREMISZKOŁA PODSTAWOWA NR 23
59ZAJĄC ROZALIASP 14 /KLASA 1 F
60ZAŁĘCKI JANSP 28