FRSLUBLIN.PL - LISTA UCZESTNIKÓW Półkolonie Wakacje na Sportowo - Lublin - 2022

LISTA UCZESTNIKÓW Półkolonie Wakacje na Sportowo
Lublin - 2022

REJESTRACJA - Półkolonie Wakacje na Sportowo

Turnus 1: 4 – 8 lipca 2022r.
Lp. Nazwisko i imię Szkoła
1 NYKYFORUK DENYSSP29 KLASA VB
2ABRAMOWICZ JULITASP NR 29/2
3ADAMCZUK SZYMON
4ALBINIAK SZYMON SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 W LUBLINIE/IIA
5ARASZKIEWICZ GABRIELSP 50 ML. 4 E
6BARANOV MARK28
7BARARA ALIASZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 KLASA 1B
8BEŁCIK ŁUKASZSZKOŁA PODSTAWOWA 16 LUBLIN KLASA 4B
9BLICHARZ EMILIASP NR 16 W LUBLINIE KL. IV B
10BUDZYNSKI MIKOŁAJSP 51 /4D
11BUDZYNSKI OSKARSP 51 /1C
12CIOCZEK PAWEŁSZKOŁA PODSTAWOWA NR 50, KLASA 2
13CISZ ALANSP 23 KL. 3
14DOMAŃSKI MATEUSZSZKOŁA PODSTAWOWA/ KL. 1
15GINALSKI KUBASZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 W LUBLINIE/KLASA 1D
16GŁĘBOCKI PIOTR
17GNYPEK BORYSSZKOŁA PODSTAWOWA 28 W LUBLINIE KLASA 5C
18GOŚ MACIEJSZKOLA PODSTAWOWA NR 28 W LUBLINIE
19GRABOWSKA-GRZESIUK NIKOLASP28 LUBLIN
20GUL FILIP
21JEZIERSKA ZOFIASP18, KL. 2
22KAMIŃSKA HANNA SP18
23KAMIŃSKI FILIPSP18
24KARWOWSKA ALEKSANDRASZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. WŁADYSŁAWA ŁOKIETK
25KIEŁBUS KACPER
26KORYBSKI FRANCISZEKSP URSZULANEK KL 3
27KRAKOWIAK JANSP NR 34 W LUBLINIE KLASA IIA
28KRUKOWSKI TOBIASZ
29KRZYŻANOWSKI SZYMONSZKOŁA PODSTAWOWA NR 39 KLASA 1A
30KUKIER TYMONSP 50 W LUBLINIE
31KULA MAKSYMILIANSP 44 KL 2A
32KUŁAGA MARCEL SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 W LUBLINIE/IIA
33KUROWSKA WANDASP 16 IM TONY HALIKA, WARSZAWA
34KUSIAK MICHAŁSZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 IM. JANA PAWŁA II/3
35LEWCZYK-SPRAWKA IGORSP NR 57 KLASA IIIA
36LISOWSKA EMILIASP5 W LUBLINIE /4C
37MACIĄG MARIA
38MACIĄG PAWEŁ
39MASLOWSKI JAKUB
40MATYS ADAMSP NR 5 KLASA 3A
41MAZUT NADIASP. NR 58 W LUBLINIE, KLASA 3A
42MĄCIK FILIPSZKOŁA PODSTAWOWA NR 22 W LUBLINIE
43MIAZEK MAJASZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 KLASA 2C
44MIŚCIUR FILIP
45MIŚCIUR MAJA
46MOSKAL NATALIA
47MÜNNICH JĘDRZEJSP SS URSZULANEK, KL. IV
48OLECH BARBARASP NR 34 KL. 3
49OLSZEWSKA ALICJAKLASA 4
50PALEJCZUK WOJCIECH SP 50 KL. III
51PARDYKA JOANNASP 58 KL. 2F
52PELCZAR FRANCISZEKSP 40 KL 3
53PIĄTEK FRANCISZEK
54PILIPCZAK ALEKSANDRASP 16 LUBLIN
55PILIPCZAK PATRYK
56PILIPIEC JULIASP NR 16 IM. F. CHOPINA W LUBLINIE
57PIOTROWSKI FILIP
58PIWOWARSKA ALICJA SZKOŁA PODSTAWOWA NR.50 KLASA 3C
59POLANOWSKI GABRIELSP NR 29/ 5 KLASA
60POPKO MARTYNASZKOŁA PODSTAWOWA NR 23 IM. OLIMPIJCZYKÓW POL
61PUCZYK MATEUSZSZZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. ADAMA MICKIEWICZA
62SŁAWIŃSKI ALEKSANDERSP NR 16 W LUBLINIW
63SURÓWKA MICHAŁSZKOŁA PODSTAWOWA 23 1B
64SZEWCZYK GABRIELASP 45 / 2B
65SZPYT HUBERTSP51/5
66SZYMANIAK FILIPSP 38 W LUBLINIE 4A
67TCHÓRZ MARCINSP51 KL.V
68TRACZ KAJASP 16, KLASA 1
69TYNIEC ALEKSANDERSZKOŁA NUMER 2 IM JANA KOCHANOWSKIEGO
70WALENCIK ALEKSANDERSP50 KLASA 2
71WALENCIK OLIWIAP46
72WARDA WIKTORIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 W LUBLINIE. KLASA 2H
73WASZYŃSKI FILIPKLASA 4 SZKOŁA NR 6 CZWATRAKÓW
74WIECHETEK JAKUBSZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W LUBLINIE, KLASA 4B
75WIECHETEK JAN
76WIECHETEK STANISŁAW
77WIECZOREK LEONSP 58 W LUBLINIE 4D
78WIERZCHOWSKI ADAM
79WIKTOROWICZ ZUZANNASP 58 / KL. 2F
80WILMAN ANTONISP URSZULANEK KL 3
81WŁOCH JUSTYNASP NR 16 W LUBLINIE KL. IV B
82WOJCIECHOWSKK MIŁOSZSP 50 W LUBLINIE ROZTOCZE 14
83WOLSKI MIŁOSZSZKOŁA PODSTAWOWA NR 16, KLASA 3
84WOŁOSZCZUK JANSP NR 3 KLASA 1A
85WYROSTKIEWICZ DAMIANSP 50 W LUBLINIE
86WYRWISZ ŁUKASZSZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 IM. FRYDERYKA CHOPINA
87ZĄBEK WOJCIECH SP NR 50 IM .KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO /
88ZDROJEWSKI ADAMSP 21 LUBLIN/ KLASA 3
89ZGIERSKI MICHAŁSP IM. ŚW. PALLOTTIEGO KL. 3A
Turnus 2: 11 – 15 lipca 2022r.
Lp. Nazwisko i imię Szkoła
1BAPRAWSKI WIKTORSZKOŁA PODSTAWOWA NR 57 W LUBLINIE KLASA 1
2BARANOV MARK28
3BEREZIŃSKI JAKUB
4BRONISZ MACIEJSPOŁECZNA SZKOŁA IM.KLONOWICA
5BUDZYŃSKA KLARASP 43 KL 1
6BUDZYŃSKA ŁUCJASP 43 KL 2
7CEBULA JAKUBSP6 LUBLIN KL.5
8CHABROS NATALIASZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 KL. 2B
9CZAPCZYŃSKA GABRIELA SZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR URSZULANEK UR W LUBL
10CZUBA ANNASZKOŁA PODSTAWOWA NR 48 W LUBLINIE/4
11CZUBA MACIEJSZKOŁA PODSTAWOWA NR 48 W LUBLINIE/6
12DAJAS ANTONINASP 51 LUBLIN
13DEJNEK FILIP
14DROSIK CARLOSP 16 KLASA 5C
15DZIERŻEK JAKUBSP NR 5 W LUBLINIE, KLASA IV
16FILIMONOVA MARIIA43/5C
17GABRYSIAK LENASP 2 KL 4
18GAJOWIAK KACPERSP NR 22 W LUBLINIE IM. BOLESŁAWA PRUSA KL. 3
19GOLBA GRZEGORZSP16 W LUBLINIE
20HYZIAK VIKTORSZKOŁA NR 12 KLASA 4E
21IZDEBSKA ALICJASP32/1C
22IZDEBSKI SZYMONSP32/ 4C
23JARGIEŁO ADA JARGIEŁOMIĘDZYNARODOWA SZKOŁA PODSTAWOWA "PADEREWSKI
24JENCZ KAJETANSZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 KLASA 1D
25KAWALEC ADAM
26KIELMAS SZYMON SP 33 W LUBLINIE KLASA 1
27KIEŁPSZ ANTONINASP 43 KL 2
28KLIMEK-DROZD ANTONISP 16 LUBLIN
29KOMAR ALEKSANDRASP 7
30KOWAL JANSP21/ KLASA 5
31KOWALCZYK ADAMSP NR 58/ KLASA 5
32KOWALCZYK KAROLSP NR 58 /KLASA 2
33KOWALIK RAFAŁBERYLOWA 58
34KOŻUCH RAFAŁSP 58 W LUBLINIE / KLASA 5A
35KUCHNO IGNACY
36LEWANDOWSKA LENASZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 W LUBLINIE / 3A
37LEWANDOWSKA ŁUCJA
38LITWIN KAROLSP 16
39ŁAZ JAKUB SP40 LUBLIN KLASA 3
40MAJCHEREK ALEKSANDERSP 30 KLASA 4
41MAJKUT WERONIKASP 18 RATAJA W LUBLINIE 2C
42MAZUR MAKSYMILIANSP NR 16 LUBLIN
43MOJSKA URSZULAKL. 3/4 SZ. P. NR 44
44MONTUSIEWICZ IGNACYSP NR 3 W LUBLINIE, KL.3
45MORDEL DANIELSP 16 KLASA 2D
46MORDEL LENASP 16 KLASA2D
47NENCKARSKI LEON
48NENCKARSKI OLIVIER
49NIEDŹWIEDŹ OLIWIASP.44
50NIEDŹWIEDŹ ZUZANNA SP.44
51NIEECZAS FILIP2, SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KLONOWICA
52NOWAK ALEKSANDERSP NR 57 W LUBLINIE KLASA 1A
53NOWAKOWSKI IGNACYSP 57/4B
54OGORZAŁEK MIŁOSZ
55OSTROGA ANTONISP 32,KL 2
56OSTROGA JANSP 32,KL 5
57PACEK FILIPSZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W LUBLINIE KL. 2B
58PASTRYK GABRIEL
59POMYKALSKA ALEKSANDRA SP 18 LUBLIN
60ROGOWSKA GABRIELA
61ROMANEK KAROLSZKOŁA PODSTAWOWA NR 30 LUBLIN
62ROSÓŁ KAROLINASZKOŁĄ 57 KLASA 1C
63ROSÓŁ OLASZKOŁA 57 KLASA 3C
64RÓŻYK ALEKSANDRA SZK. PODST. NR31, KLASA 5B
65SADOWSKI JULIANSP29/3
66SAWKA STANISŁAW
67SIDOR ADAMSP 33 W LUBLINIE
68SITEK KAJETANSZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 W LUBLINIE/ 1D
69SŁAWIŃSKA SABINASP 27 LUBLIN
70SNEKA JAGODASP 21
71SOBÓTKA OLIWIER
72SOSNOWSKI FRANCISZEKSZ.P. 40 LUBELSKIEGO LIPCA KLASA III
73STANIAK OLIWIASP NR 44/KLASA 2B
74STASICKI IGNACYSP IM.B.CHROBREGO 4B
75STAWARZ MICHAŁSP NR 5 IM. KRÓLA WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA, KL. 4
76STEC POLA
77STEFANIAK IGNACYSZ.P. NR 16 W LUBLINIE/ KL.ID
78ŚLUZ ALEKSANDRASP 16 KL 1
79TROJAK WOJCIECHSP18
80WALCZEWSKA DOMINIKA
81WALCZEWSKA JAGODA
82WALCZEWSKA LILLA
83WITER FILIPSP 31
84WOŹNIAK JULIASZKOŁA ŚW. PALLOTTIEGO W LUBLINIE, KLASA 1A
85WÓJCIK NATALIASP 18
86WÓJCIK NIKODEMSZKOŁA PODSTAWOWA NR.22 KLASA 3
87ZABIELSKA APOLONIASP 21 KLASA 1
88ZABIELSKI FELIKS
89ZAJĄCZKOWSKI JAKUBSP NR 18 W LUBLINIE KL. 3 B
90ŻUŁAWSKI MAKSYMILIANSZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 W LUBLINIE, KLASA 2D
Turnus 3: 18 – 22 lipca 2022r.
Lp. Nazwisko i imię Szkoła
1BARANOWSKI PAWEŁSP NR 48 W LUBLINIE / KLASA II B
2BEDA MICHAŁ
3BESARAB SOFIA
4BESARAB ŚWIĘTOSŁAW SZKOŁA PODSTAWOWA 5
5BIAŁKOWSKI SEBASTIANSZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 W LUBLINIE/ KL.3
6BIAŁOWOLSKI SEBASTIANSP46/3A
7BLAJERSKI ADAM SP 57 KL 5
8BLAJERSKI OLAFSP 57 KL 5
9BOLIBOK MICHAŁ
10BORKOWSKI GUSTAW
11BORKOWSKI KAJETAN
12BRYDA ŁUCJASZKOŁA PODSTAWOWA IM ORLĄT LWOWSKICH KLASA 3
13BRZÓZKA MARIASP 52
14BRZUŚ KAROLINA
15CHECHLIŃSKI MICHAŁ
16CIESIELSKA EWASKRZYDŁA KLASA 4
17CIESIELSKI WOJCIECHSKRZYDŁA KLASA 4
18CYBUL BLANKASZKOŁA PODSTAWOWA NR 59, KLASA I
19DANIEL KAROLINASP NR 1 W LUBLINIE KLASA 1C
20DOMAŃSKI ANTONISZKOŁA PODSTAWOWA W KONOPNICY
21FISZ JULIA
22FORYŚ TYMONSP PALOTTI/2A
23FURLEPA JAKUBSP5/III
24GŁADYSZ KSYMENAMSP PADEREWSKI KL.V
25GÓRNIAK PIOTRSP58/1KLASA
26GRABSKI GARIELSP 45 4
27GRESZTA AGNIESZKASP 28/III
28GRESZTA EWASP 28/I
29GRESZTA PIOTR SPNR28 KLASA VD
30GRUBA GABRIELA SP 28 KL 3
31GRZYWACZEWSKA LILIANASP 52 IM. M. KONOPNICKIEJ
32JAGIEŁŁO PAULINAMSP PADEREWSKI W LUBLINIE, 5
33JAKUBIAK DAWIDSP.5 W LUBLINIE KLASA 3B
34JASZCZYŃSKI WIKTORSZP NR 30 W LUBLINIE, KLASA 1D
35KARPIŃSKI OLIWIERSZKOŁA PODSTAWOWA NR 58
36KARWOWSKI JANSSP IM. S.F.KLONOWICA, 2A
37KAZALSKI STANISŁAWSP 16 KL 1A
38KAZALSKI TADEUSZOSM LUBLIN KLASA 4
39KĘDRA FRANCISZEKSZKOLA PODSTAWOWA NR 16 LUBLIN / KLASA 2
40KLIMEK ALEXSP 16 KLASA 4B
41KMIEĆ FRANCISZEKSP PALLOTTI
42KMIEĆ HELENASP PALLOTTI
43KOŁODZIEJEK ZUZANNASP NR 50
44KOZIEŁ KACPERSP NR 58, IF
45KOZŁOWSKA LENA
46KRAMARZ ADAMSZKOŁA PODSTAWOWA NR.14
47KRĘGLICKA NATALIASP 18 M.RATAJA/ KLASA I
48KRĘGLICKI BARTOSZSP 18 M.RATAJA/ KLASA III
49KRÓL KSAWERYBERYLOWA/1F
50KRZOS NATALIASP NR 58, IF
51LARWA MACIEJ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 W LUBLINIE
52LARWA PIOTRSZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 W LUBLINIE
53LENARTOWICZ JULIASP 51 W LUBLINIE
54LIPKO MAŁGORZATASP 7, KLASA 2
55MANTYKA ANTONISZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 1F
56MARTYNA ADAMSZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 W LUBLINIE, KLASA 4
57MARUSZAK TYMONSP50/KLASA 1
58MICHAL KOŁODZIEJEKSP NR 50 KLASA 4
59NATONIEWSKA JOANNA SP 21/3
60OKOŃSKA BLANKASP PALLOTTI
61PATEREK ALICJASZKOLA IM.SW.PALLOTIEGO LUBLIN
62PIETRUCHA BARTOSZ
63PIETRZAKOWSKA ZUZANNASZKOŁA PODSTAWOWA NR 52 LUBLIN, KLASA III
64POJASEK TYMONSZKOŁA PODSTAWOWA 29 IM. A.MICKIEWICZA/ KL.1E
65PONIKOWSKI SZYMON ZS12 W LUBLINIE
66PYLYPENKO BOGADAN
67PYLYPENKO NIKA
68RUTKOWSKA KAMILASP PADERWSKIEGO LUBLIN
69SKOWRONEK TOMASZ
70SKRZYPEK MATEUSZ SP 58 1 F
71SOCHACZEWSKI MIŁOSZSP NR 32 W LUBLINIE
72SOCHAL GABRIELA
73SOKOŁOWSKI FILIPSZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 W LUBLINIE
74STAWSKI KORNEL
75SZCZĘCH NATALIASP IM. ŚW. WINCENTEGO PALLOTTIEGO W LUBLINIE
76SZEJGIEC ADAM SP 50
77SZEJGIEC NATALIASP 50
78SZPYT SZYMONSP51/3
79TALAROWSKA GABRIELA
80TARGOŃSKA NADIASKRZYDŁA KLASA2
81TOLISZ BARTOSZSZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 W LUBLINIE, 4 KLASA
82TOMALA ADAM
83TYBUREK NADIA
84WASZCZUK MICHAŁ
85WIERUSZEWSKI HUBERTSP29 W LUBLINIE KLASA 1B
86WIEŻEL KAROLINASP 50 IM.SYEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO W LUB
87ZAMIEJSKA MARTYNA SP NR 5 W LUBLINIE 1D
88ZAPAŁA STAŚSP 38 IM. H. SIENKIEWICZA, I KLASA
89ZWOLSKA WERONIKASP 51
Turnus 4: 25 – 29 lipca 2022r.
Lp. Nazwisko i imię Szkoła
1AMERNIK KACPERSZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 LUBLIN , UL.LOTNICZA
2BAKER HANNASZKOŁA PODTSAWOWA NR.51 W LUBLINIE/ KL. I E
3BANACHIEWICZ ANTONISP 50 KL 5
4BANACHIEWICZ LUDWIK SP 50 KL 2
5BARTNICKI ADAMSP 14 LUBLIN, KLASA 4C
6BARTNICKI KAMILSP 14 LUBLIN, KLASA 2A
7BARTNIK ZUZANNASZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 LUBLIN, KLASA 2
8BEDNARCZYK MICHAŁSP 33 / KL.4
9BIELAK JULIASP 16
10BŁAZIAK IGNACYSP 58 1D
11BŁONKA ZOFIA
12BOROŃ ŁUKASZSP NR 57 W LUBLINIE, KLASA I C
13BRZOZOWSKI OLIWIER SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16
14BUCIOR JEREMI JÓZEFSZKOŁA PODSTAWOWA NR 58/ 1D
15CHAGOWSKI STANISLAWSP 16 KL. 1C
16CHĘĆ KAROL SP 50 KL 2
17CHMIELEWSKAI TOMASZSP21 KL. 2
18CHMURA SZYMONSP1 LUBLIN
19CHOINA OLIVIER SP 5 / KL. 4
20CHOŁODOWSKA KAJA
21CHRZAN ALICJASZKOŁA PODSTAWOWA 34 W LUBLINIE
22CZYŻEWSKI WIKTOR
23DĄBROWSKA ALICJASP NR 51 IM. JANA PAWŁA II W LUBLINIE KL 1E
24DUDA JULIA
25DŹWIERZYŃSKI ARTURSZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 / KLASA 4
26FRĄCZEK NATALIASP.58 1F
27GOLDISZEWICZ STEFANIA
28GRĄDZ KSAWERY
29ILKÓW FILIPSP. NR 50 IM. KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO W LUBLIN
30IWASIECZKO NATALIASP 52/5
31JANKOWSKI SZYMONSP 10 / KL. 3
32JASZCZEWSKI MATEUSZ
33KACPRZYK MACIEJ
34KAŁASKA MAREKSP3 KL 1
35KITAJEWSKI FRANCISZEKSP NR 12 LUBLIN; KL. II
36KLECZEK JULIAN
37KOCOT IGNACY
38KORZAN LIWIAZESPÓŁ SZKÓŁ NR 12 KLASA 4
39KORZAN MIŁOSZZESPÓŁ SZKÓŁ NR 12 KLASA 2
40KOTARSKI MICHAŁSZKOLA PODSTAWOWA NR 44, KLA 2A
41KOWAL MATEUSZSP NR 51 W LUBLINIE, 4 KLASA
42KOWALSKI FRANCISZEKSP. NR 16 W LUBLINIE KLASA 2
43KRASKA ZOSIASP NR5 W LUBLINIE/1
44KUCHARCZYK HANNASP38 2B
45KUHNDT HUBERTSP NR 38 IM. H. SIENKIEWICZA LUBLIN/ KLASA 2
46KULIKOWSKA JAGODASP 57 KLASA 3
47KULIKOWSKA ZOFIA SP 57 KLASA 2
48LEWCZYK-SPRAWKA IGORSZP 57/3
49LIPIANIN ADAMSP 16 W LUBLINIE/ KLASA 1C
50ŁUKASIK ALEKSANDRASZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 W LUBLINIE, KLASA VA
51ŁUKASIK MARTYNABERYLOWA 58 KL IIF
52ŁUKASIK WOJCIECHSP 58 KLASA 4C
53MAGOŚ KAROLINASZKOŁA PODSTAWOWA NR 38
54MAŃKA JULIASZKOŁA PODS. 57 KLASA 3
55MATYSEK AGATASP 18 LUBLIN
56MICHAŁOWSKA JAGODASP 50 / 1 A
57MIKOSZ JAKUBSP 58 KL.1I
58MILCZACH JAKUBSP NR 1 KLASA 2
59NASALSKI MICHAŁSP NR 16 IM. F. CHOPINA LUBLIN
60NASTALSKI EMILSP 15 W LUBLINIE/4
61NASTALSKI ERYKSP 15 W LUBLINIE/7
62NIEWĘGŁOWSKI GRZEGORZSP 50/2
63PAJDA WOJCIECHZS NR 12 W LUBLINIE
64PALAK KRZYSZTOF SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 W LUBLINIE , KLASA II
65PAŁYS OSKARVII
66PAŁYS WIKTOR4
67PIECHOTA PAULINASZKOŁA 58 UL. BERYLOWA / KL 2
68PRZESZLAKOWSKA ZUZANNA
69RACZYŃSKI WOJCIECHSZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 KLASA 2A
70ROZDZIALIK JAN
71ROZDZIALIK JÓZEF
72RYSZKIEWICZ BARTŁOMIEJSP 5 LUBLIN, KL. I D
73RYSZKIEWICZ DAWIDSP 5 LUBLIN, KL. IV C
74SERWATKA MAŁGORZATA
75SIUDAK ŁUCJASP 57 W LUBLINIE/ KLASA 1B
76SKROBAN JOANNA ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 12 W LUBLINIE KLASA 4
77STEC TOMASZ
78SYTA BARTOSZSP. 21 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI LUBLIN, KLASA IA
79SYTA WOJCIECHSP. 21 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI LUBLIN, KLASA IIC
80SZYMAŃSKI ANDRZEJSZKOŁA PODSTAWOWA W KALINÓWCE/III
81TKACZYK ZUZANNA
82TROJAK MICHAŁ
83USAREK GABRIELASP NR 40 LUBLIN
84WALKO WIKTOR
85WIERZGAŁA ALEKSANDRASP 58 W LUBLINIE KLASA IIF
86ZIELINSKA MILENASZKOŁA PODSTAWOWA NR 57, KLASA 3 A
87ZIELIŃSKI MATEUSZSZKOŁA PODSTAWOWA NR 57, KLASA 1 A
88ZIELIŃSKI MIKOŁAJSZKOŁA PODSTAWOWA NR 29 LUBLIN, KLASA 1
89ZIELONKA BŁAŻEJSP.NR 58 W LUBLINIE KLASA 3
Turnus 5: 1 – 5 sierpnia 2022r.
Lp. Nazwisko i imię Szkoła
1ANDRUSZKIEWICZ OLGASZKOŁA PODSTAWOWA NR 45 / 2 KLASA
2ANTONENKO POLINA
3ANTOSZEK HANNA
4BANAŚ ANTONISZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W LUBLINIE
5BANAŚKIEWICZ JANSZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 W LUBLINIE, KLASA 2B
6BASIAK IGORZS12/KL.2
7BETLEJEWSKI PIOTR
8BLAJERSKI OLGIERD
9BLIŹNIUK MAJASP NR 4 W LUBLINIE, 5B
10BŁASZCZAK BARTOSZSP 57
11BORKOWSKA ANIELA
12BOROWSKA IGASP NR 50 LUBLIN KLASA 3
13BRZEZIAŃSKI FABIANSZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
14BUCZYŃSKI ANTONISP 4, KL. ID
15BUNDYRA MAJA
16BURDAL WIKTOR SP NR 7 W LUBLINIE/ 6C
17CHAŁAJ MILOSZKSPLUBLIN, KLASA 2
18CRUZ RADZIWONKO JOAN STEFAN
19CZARNAS WIKTORSP 50 LUBLIN 2A
20DĄBEK ZUZANNASP NR 50 KLASA 2A
21DEJNEKA TOMASZSZKOŁA PODSTAWOWA NR 45, IIA
22DROZD MICHAŁSP NR 5 W LUBLINIE/ KL.2
23FONROBERT ALICJASP SIÓSTR URSZULANEK UR W LUBLINIE / 4A
24FRANKOWSKA MATYLDA
25FRANKOWSKI MIKOŁAJ
26GIRGUŚ HANNA SP 40 LUBLIN KL. I
27GONTARZ GUSTAW SZKOŁA MUZYCZNA IM. K. LIPIŃSKIEGO W LUBLINIE
28GRABIAS FRANEKSZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 W LUBLINIE
29GROCHOWSKA EDYTASPOŁECZNA IM. KLONOWICA W LUBLINIE
30GROCHOWSKI ADAM SPOŁECZNA IM. KLONOWICA W LUBLINIE
31GRYKA WIKTORIASZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 / KLASA 2
32GWINER KLAUDIAWINDHILL PRIMARY SCHOOL KL.5
33HALETA SOFIIASP28
34HAVRYLIUK MYKOLASZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 W LUBLINIE, KLASA 1B
35HORSZCZARUK MAJASZKOŁA 45 W LUBLINIE
36JABŁOŃSKA DAGMARA
37JARECKA AGNIESZKASPSUUR W LUBLINIE, KLASA 4
38JARECKI SZYMONSZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR URSZULANEK UR W LUBL
39JASIŃCZAK ZOFIASP W MOTYCZU KLASA 4
40JASZCZUK SZYMONSP 45
41JAWIARCZYK ZOFIAZS NR 12 KL. 3C
42JAWORSKA OLIWIASP NR 50 IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO
43JAWORSKI JAKUBSP NR 50 IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO
44KACZKOWSKA MATYLDASZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 KLASA 3
45KACZKOWSKI MAKSYMILIANSZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 KL 1
46KIEROŃ IGA
47KOSIOR ALICJAZS NR12 UL. SŁAWINKOWSKA 50 KLASA 3
48KRAMARZ JULIASZKOŁA PODSTAWOWA NR.14
49KRZYWORZEKA ALEKSANDRA KLASA 4 SZK .PODSTAWOWEJ URSZULANEK UR W LUBL
50KRZYWORZEKA ANTONINAKLASA 2 SZK .PODSTAWOWEJ URSZULANEK UR W LUBL
51KRZYŻAK OSKARSZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 LUBLIN 3C
52KSIĄŻEK NATALIA SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM SEBASTIANA KLO
53KUBALA NATALIASP28 LUBLIN / IIA
54ŁUKAWSKA ALICJA
55ŁUKAWSKI FILIP
56MAJEWSKA ANETA
57MAZUREK NOEMI SZKOŁA PODSTAWOWA IM. SW JADWIGI, KL II
58MILANOWSKI IGNACYSZKOŁA PODSTAWOWA NR 33 KLASA 1B
59MITURA SZYMON
60MOMORA DOMINIKASP URSZULAENKI LUBLIN/ KL. 4A
61MOMORA MAKSYMILIANSP URSZULAENKI LUBLIN/ KL. 1B
62NESTERENKO YEVA
63NIEDŹWIECKA GABRIELA
64NIEDŹWIECKI KACPERSZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 IM. S.K.WYSZYŃSKIEGO
65NUCKOWSKA ANTONINASZKOŁA SIOSTR URSZULANEK W LUBLINIE, KL. 5
66PAŁUBSKI ALAN SP NR 39 W LUBLINIE/4A
67PAPIERZ ALICJASZKOŁA PODSTAWOWA W WILCZOPOLU KOLONII
68PAWŁOWSKI JAKUBSZKOŁA PODSTAWOWA NR 57 W LUBLINIE
69PIETRSK WIKTORIASP 58
70PISKAŁA HELENASZKOŁA PODSTAWOWA NR 38/KLASA 2B
71POLESZAK MARTYNA
72PYTKA MAŁGORZATA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 LUBLIN, KL. 3A
73PYTKA PIOTR PRZEDSZKOLE NR 45 LUBLIN, ZERÓWKA
74ROZWAŁKA LENASP NR 50, KL. 3
75RYDZ PIOTR
76SEBASTIANIUK EMILIASP NR 18 KL. I
77SEBASTIANIUK JANSP NR 18 KL. IV
78SKRZYCKA WIKTORIASP NR 28 W LUBLINIE
79SKUBISZ MARIASZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 W LUBLINIE/ KLASA 2C
80SŁAWACKI WOJCIECHSZKOŁA PODS. NR 51 KL. IID
81SOLAN MALGORZATASP 48 LUBLIN
82ŚWIĘTOCHOWSKI WIKTORSZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 W LUBLINIE / KLASA 1
83TARASIUK MICHAŁSP NR 50
84TURSKI ADAMSP 14 LUBLIN KL. 1
85WAWRZAK MAKSYMILIANZSZ. NR. 12 W LUBLINIE KL. 2D
86WIĄCEK JULIA
87ZAWADA ANTONI SP W MOTYCZU KLASA 2B
88ŻUKOWSKI OSKAR SZKOŁA PODSTAWOWA 14,M ZS NR 12
Turnus 6: 8 – 12 sierpnia 2022r.
Lp. Nazwisko i imię Szkoła
1BEDNARSKI MATEUSZ SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 KLASA 1C
2BIS PATRYKSP30 LUBLIN, KLASA 2C
3BOGUSZ ADRIAN
4BRONISZ FRANCISZEK SP. I. ŚW. PALLOTTIEGO W LUBLINIE
5BUDZYŃSKA ANTONINASP NR 16 W LUBLINIE
6BUK SZYMONSP 33 W LUBLINIE
7CEBULAK NINA
8CWENK OLIWIAZESPÓŁ SZKÓŁ NR 13 W LUBLINIE, SZKOŁA PODSTAW
9CZARNACKA SANDRA SKRZYDŁA KL4
10CZARNECKI TYMOTEUSZSP 30 W LUBLINIE, KL. IIC
11CZERNIEC FILIP
12CZERNIEC MIŁOSZ
13CZERWIŃSKA ANNASP57
14FERDYN KAROL
15FERENS MICHAŁSP 30 W LUBLINIE
16FLEJMER OLIWIASZKOŁA PODSTAWOWA NR 58, KL 2F
17GAŁĄZKĄ OLIWIA SP 40 KL 2
18GAP FRANCISZEKSP28/3
19GAP MAKSYMILIANSP 28 W LUBLINIE KLASA I
20GĄBKA ZUZANNA
21GIL IGOR SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 W LUBLINIE
22GŁOWACKI JULIANNIEPUBLICZNA SZKOŁA ALBERTA EINSTEIN
23GŁUSZAK ZOFIA SSP IM. S.F. KLONOWICA/2K
24GMITER ADRIAN
25GONTARZ KAJETAN OSM LUBLIN KLASA 6
26GRABOŚ POLASZKOŁA PODSTAWOWA NR 58
27JABŁOŃSKI STANISŁAW
28JANOWSKI DOMINIKSP5 KLASA 2A
29JARGIŁO MATEUSZSZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W LUBLINIE
30JARSKA NINASZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 W LUBLINIE
31JASIŃSKA MICHALINASP 43
32JASIŃSKI MIŁOSZSP 43 KLASA 1
33JAWIARCZYK BARTEKSP NR 18 KL. 1A
34JUREWICZ ALAN
35JUŚCINSKA JUSTYNA
36KAMECKI MATEUSZ
37KLIMAN AMELIA NR 18 IM. MACIEJA RATAJA W LUBLINIE
38KOLODZIEJCZAK KAJA
39KOWALCZYK PATRYKSP 40 ;UBLIN
40KOZIEŁ KAROLSP. ŚW WINCENTTGO PALLOTTIEGO
41KOZIOŁ MARCELSZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 W LUBLINIE KL II
42KRUSZYŃSKA GABRIELASP 51 LUBLIN, KLASA 1
43KRUSZYŃSKI TYMOTEUSZSP 51 LUBLIN, KLASA 5
44ŁACEK FILIP SP NR 51 KL.4
45ŁOZICKI PIOTRSP 51 LUBLIN 2D
46MADEJ GRACJANSP NR 44 W LUBLINIE KLASA 2D
47MARAŚ NATALIASP W.PALLOTTIEGO LUBLIN
48MARECZKO IGNACYSZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 W LUBLINIE
49MARECZKO WIKTORIASZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 W LUBLINIE
50MAZUR IGNACYSP18 KLASA 3A
51MEY ANDREWSP EUROPEJCZYK W SZEROKIM
52MIELNICZUK ADAMSP PALLOTTI LUBLIN IB
53MIELNICZUK EWASP PALLOTTI LUBLIN IB
54MISZTAL MILASZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 W LUBLINIE, KLASA 2A
55MŁYNARCZYK JERZY
56MŁYNARCZYK LENASP18 5B
57MOICHENKO YAROSLAVASZKOŁA PODSTAWOWA NR. 14, 2D
58MROCZEK JULIA
59NAGRODZKI DAWIDSZKOŁA PODSTAWOWA NR 28 W LUBLINIE KL 1E
60NIEMCZUK ALICJASP NR 51, KLASA III
61NIEMCZUK IGA SP NR 50, KLASA V
62PACEK JAKIUBSZKOŁA PODSTAWOWA NR 51
63PACEK KRYSTIAN SP NR 28/KL V
64PAJUREK MICHAŁSP 58 VB
65PASZKO MAŁGORZATA
66PIESIAK TOMASZSP 51
67PIESIAK WOJCIECHSP 51
68PIĘTAL WIKTOR
69PIWOWARSKI EMIL
70PROCH MICHAŁ SP 40 LUBLIN
71PYRA KACPERSP 58
72ROMAN IGASP 3,IM. J. SŁOWACKIEGO, UL. BALLADYNY KL. 3
73RUDNYTSKA VLADYSLAWASZKOŁA PODSTAWOWA NR. 14
74RYDZIO ALEKSANDRASP 51 KL 2
75RYDZIO OSKARSP 51 , KL 5
76RZESZUTEK NATHALIE
77SKIBA MIŁOSZ
78SOCHAL MONIKASZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 W LUBLINIE
79SOKÓŁ KAROLSP 51 KLASA 3
80ŚWIDERSKA ZOFIASZP NR18 KLASA 3A
81TISZLER RYSZARD
82URBAN ŁUKASZSZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 W LUBLINIE / 2C
83WACHOWICZ MELANIA SZP NR 57 LUBLIN , KLASA 3
84WIŚNIEWSKI JULIANSP PALLOTTI LUBLIN, KLASA 2
85WIŚNIEWSKI OLIWIERSP PALLOTTI LUBLIN, KLASA 1
86WÓJCIK FILIP
87WÓJCIK MIKOŁAJSP 40/KLASA 5
88ZIELIŃSKA HANNASZKOŁA PODSTAWOWA NR 50 W LUBLINIE
89ZIĘBA LILIANASP NR 44
Turnus 7: 16 – 19 sierpnia 2022r.
Lp. Nazwisko i imię Szkoła
1BAKIERA JAGODA
2BAKIERA MILAN
3BANACH MARTYNA
4BIEDACHA MARTYNASZKOŁA PODSTAWOWA NR 28 KLASA 7
5CHOŁOTA BARTOSZ SP NR 18 KLASA 2
6DEBOWSKA ALICJA
7DEBOWSKA ANTONINA
8DOLECKI WIKTOR
9DROZD MARCEL
10FLIS PATRYK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51
11GŁAZ JAKUBSP NR 18 IM. MACIEJA RATAJA W LUBLI, KLASA 3A
12JÓŹWIAK LILIANASZKOŁA NR 3, BALLADYNY KL. 1 B
13KAMIŃSKA ADRIANNASZKOŁA PODSTAWOWA NR 16, KLASA 1B
14KŁONICA JULIA SP 28 LUBLIN
15KŁONICA NATALIA SP 28 LUBLIN
16KOGUC JAKUBS.P. NR 50 W LUBLINIE / III C
17KOPACZ JULIA
18KOPACZ ZUZANNASZ P NR 48 LUBLIN
19KOWALSKA ALEKSANDRA
20KOWALSKI SZYMON
21KURA ALEKSANDRA
22KUŹMA KRZYSZTOFSP 18 IM. M. RATAJA W LUBLINIE KL.IA
23KWIATKOWSKI FILIPSZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 KL.3
24LECHMAN GABRIELASP NR 22 W LUBLINIE
25MAMEŁKO HUBERT
26MAMEŁKO PATRYK
27MATRAS FILIP
28MILCZUK DANIEL MSP PADEREWSKI KL 1
29PAJĄCZEK FRANCISZEK
30PASTERNAK LILIANNASP 50 W LUBLINIE
31PASTERNAK WIOLETTASP 50 W LUBLINIE
32PELCZAR BARTEKSP 40 KL 3
33PĘKALSKI MAKSYMILIANSP 18 / 3A
34PODHORECKI JAKUBSP IM ŚW. WINCENTEGO PALLOTTIEGO/2A
35PUŁA HELENASZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA KOCHANOWSKIEGO 57
36PUSZKARSKI ALEKSANDERSZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 W LUBLINIE, KLASA 1
37ROCKI JANSP 43
38SADOWSKI JULIANSP29/3
39SAŁBUT KLARASP 21 LUBLIN
40SAŁBUT SABINASP 21 LUBLIN
41SAMODULSKA HANNASP NR 16 W LUBLINIE, SKOŃCZONA KL 4
42SIERPIEŃ GABRIELASKOŁA PODSTAWOWA NR 16 KL. 1B
43SKROBACZ MAJASZKOŁA PODSTAWOWA 50
44SKROBACZ MARCIN
45SZAŁAPAJ LENA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 28 LUBLIN KLASA 4C
46SZMURYŁO GABRIELSP 28 W LUBLINIE
47SZMURYŁO ZUZANNASP 28 W LUBLINIE
48ŚNIADECKA ANTONINASP NR 18
49TRĄBKA ANTONISZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 W LUBLINIE, KL.3B
50UFA PATRYKSZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 IM. MACIEJA RATAJA W
51WIDOMSKI JAN
52WITKOWSKA JULITASP NR 58 W LUBLINIE, 1F
53WRÓBEL OSKAR SZKOŁA PSDSTAWOWA NR 3 W LUBLINIE 1A
54WYBACZ MAŁGORZATASZKOŁA PODSTAWOWA NR 30 W LUBLINIE, KLASA 4